Najlepszy Polski Serwer - MTA SA

Jest to forum Najlepszego Polskiego Serwera z MTA SA.


#1 2011-04-25 10:27:02

Malan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1
Punktów :   

Nabór

Witam wraz z oficjalnym otwarciem serwera będzie prowadzony nabór do NSA, jednak nie każdy będzie miał szanse dołączenia do naszych szeregów

Oto wzór jakim należy się posługiwać przy składaniu podania:

JAK DŁUGO GRASZ NA MTA:
TWÓJ WIEK:
TWOJA PRĘDKOŚĆ INTERNETU:
TWÓJ NICK:
CZY KIEDYKOLWIEK PRACOWAŁEŚ/AŚ POLICJI,WOJSKU INNYCH SŁUŻBACH OCHRONY CYWILNEJ NA INNYCH SERWERACH (jakich?):
CZY MASZ ZAMIAR SŁUCHAĆ LIDERA, ADMINISTRATORA, MODERATORA:
COŚ O SOBIE:




Uprzedzam że jeżeli w podaniu będzie wazeliniarstwo typu "bardzo prosze o przyjecie" "fajnie by bylo byc przyjetym " itp itd takie podania będą odrzucane z miejsca!!!


Podania składamy w tym temacie

Offline

 

#2 2013-10-12 09:26:56

Effi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór

JAK DŁUGO GRASZ NA MTA: No trochę czasu jest nie wiem od kiedy dokładnie, ale ten serwer znalazłem dzisiaj.
TWÓJ WIEK: 16
TWOJA PRĘDKOŚĆ INTERNETU: Pobierania do 250 Mb/s wysyłania do 20 Mb/s (No przynajmniej tak mam w umowie.)
TWÓJ NICK: Effi
CZY KIEDYKOLWIEK PRACOWAŁEŚ/AŚ POLICJI,WOJSKU INNYCH SŁUŻBACH OCHRONY CYWILNEJ NA INNYCH SERWERACH (jakich?): Tak, ale w SA:MP-ie
CZY MASZ ZAMIAR SŁUCHAĆ LIDERA, ADMINISTRATORA, MODERATORA: Tak, nie mam z tym problemu.
COŚ O SOBIE: Mam na imię Piotr. Pochodzę z Zielonej Góry w Lubuskiem, chodzę do 3 klasy gimnazjum, moją pasją jest uzbrojenie po gimnazjum planuję iść na kierunek typowo wojskowy (Technik Mechanik Wojskowy). Moja przygoda z MTA zaczęła się od serwera z gatunku "Zombie Survival", a tak grałem na różnych serwerach SA:MP.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://aborcjawczechach.pl/